O-MNIE-Creamy-Mint-Digital-Creation

jestem Magdalena

web designer, fotograf produktowy i założycielka strony CREAMY MINT, która łączy moje pasje – do projektowania i fotografii.

Jeżeli nie masz jeszcze swojej strony/sklepu online, stworzę je dla Ciebie od podstaw lub pomogę Ci je przygotować samodzielnie. Zadbam również o wizualną stronę Twojej marki przygotowując zdjęcia produktów lub krótkie filmy na potrzeby Social Media.

W sytuacji kiedy już posiadasz stronę/sklep na platformie WordPress/Woocommerce, chętnie skonfiguruję i wdrożę poszczególne funkcjonalności w postaci wtyczek i rozszerzeń.


wsparcie Creamy Mint
współpraca Creamy Mint

CREAMY MINT ICON www-4 Posiadam ponad 12 lat doświadczenia jako Web Designer (w tym projekty WordPress i Woocommerce tworzę od ponad 9 lat)

CREAMY MINT ICON www-4 Wszelkie rozwiązania dopasowuję do indywidualnych potrzeb klienta i tworzę produkty “szyte na miarę”

CREAMY MINT ICON www-4 Ponieważ od 7 lat prowadzę swój własny sklep online, jestem w praktyce na bieżąco z obowiązującymi aktualizacjami oraz nowościami związanymi z obsługą WordPress/Woocommerce

CREAMY MINT ICON www-4 Aspekt techniczny projektu i jego funkcjonalność są dla mnie tak samo istotne jak przejrzysty, miły dla oka wygląd

CREAMY MINT ICON www-4 Wiem, jak ważne jest proste i intuicyjne zarządzanie

CREAMY MINT ICON www-4 Wszystko dokładnie wytłumaczę i nauczę jak dbać i prawidłowo wykorzystywać WordPress’a

Magdalena Wójciak _ CREAMY MINT Digital Creation-Web designer

zaufali mi Creamy Mint