skuteczny rozwój Creamy Mint
Konsultacja-Wordpress_Woocommerce-Online-_-Creamy-MINT-Digital-Creation
  • Czy prowadząc biznes online, czujesz, że brakuje Ci czasu?
  • Znasz wszystkie tajniki, ale ciągle jesteś przytłoczona ilością obowiązków?
  • Zajmujesz się wszystkim sama, co powoduje frustrację i opóźnienia?
  • A może techniczne kwestie sprawiają Ci trudności, blokując postęp?

Jeśli to brzmi znajomo, jesteś we właściwym miejscu.

Oferuję pomoc, która pozwoli Ci oddelegować zadania kompetentnej osobie, abyś mogła skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne. Wspólnie uwolnimy Twój czas i poprowadzimy firmę w stronę sukcesu.

Przestań się martwić, a zacznij działać!

technikalia Creamy Mint

Czy nadmiar technicznych zadań przytłacza Cię i uniemożliwia skupienie się na pracy?

Moje klientki często mówią, że ciągłe sprawdzanie e-maili, konfigurowanie i testowanie automatyzacji, naprawianie błędów w WordPressie czy tworzenie grafik na Instagram zabiera im czas i energię, którą wolałyby poświęcić na rozwijanie swojej firmy.

Skutki?

Spada produktywność, trudno dotrzymać ważnych terminów, a wieczory spędzane są nad laptopem zamiast na odpoczynku i spędzaniu czasu z rodziną. Im więcej klientów, tym więcej drobnych zadań technicznych, które potrafią skutecznie popsuć dzień. To coś się psuje, tam coś nie działa, a to trzeba zrobić, chociaż nie przynosi to satysfakcji i nie przybliża do realizacji Twoich biznesowych celów.

Oddaj mi techniczne aspekty swojego biznesu, a Ty skup się na tym, co naprawdę ma znaczenie.

Wyobraź sobie, że Twój dzień pracy to tworzenie wartościowych treści, budowanie relacji z klientami, realizowanie zamówień i zarabianie pieniędzy. Żadnych problemów z systemami mailingowymi, skomplikowanego projektowania stron WWW, dodawania ofert do sklepu, konfigurowania ustawień czy aktualizacji.

Czyż to nie brzmi wspaniale?

Właśnie to mogę dla Ciebie zrobić. Pozwól mi zadbać o techniczne detale, a Ty skoncentruj się na rozwijaniu swojej firmy i ciesz się większym spokojem w codziennej pracy.


opcje abonamentu Creamy Mint

*Uwaga! Powyższe działania są przykładowe i mają na celu zobrazowanie wykorzystania pakietu godzin w praktyce. Zakres działań w ramach pakietów opieki jest indywidualnie ustalany dla każdego klienta.

jak rozpocząć współpracę Creamy Mint

  1. Wysyłasz do mnie maila na hello@creamymint.com lub wiadomość za pomocą formularza kontaktowego→ lub dokonujesz zamówienia online→
  2. Spotykamy się na 30-minutowej bezpłatnej konsultacji wstępnej i rozmawiamy o Twoich potrzebach i możliwych opcjach współpracy.
  3. Wysyłam Ci podsumowanie spotkania oraz ofertę z propozycją daty rozpoczęcia współpracy.
  4. Wybierasz opcję, która najbardziej podoba, podpisujemy umowę, dokonujesz płatności – i działamy!

zaufali mi Creamy Mint