JO MALONE LONDON Fragrance Combining

Zapach jako Twoje CV…

Dlaczego nasze związki z zapachem są tak unikalne i osobiste? Zapach, który nosisz to Twój własny „opis” siebie.

Zapach to nie tylko przyjemność dla nosa, ale także emocje i kawałki naszej osobowości, które chcemy pokazać; to co chcemy odczuwać nosząc dany zapach – zmysłowść, spokój, pobudzenie czy pewnośc siebie. W miarę zmiany naszego nastroju, zapach może odzwierciedlać nasze emocje – a nawet je zmieniać.

Kiedy ktoś wybiera nowy zapach, powinien zastanowić się nad okazją – czy ma to być zapach na dzień czy na wieczór? Na jaką porę roku? Powinien także rozważyć swoją osobowość. Czy chce zapachu, który ma „wejść” do pokoju, zanim sam to zrobi, czy może interesuje go coś bardziej dyskretnego? Ale równie ważne jest pytanie, jak ktoś chce się czuć, kiedy będzie go nosić.

Wody kolońskie Jo Malone ™ są nowoczesne i uniseksowe, pogrupowane według składników: cytrusowych, owocowych, kwiatowych, pikantnych i drzewnych –  każdy unikalny zapach kooperujący z innym zestawem emocji. To prawdziwie szerokie spektrum, które jest bardzo różnorodne i odzwierciedla wszystkie typy osobowości i smaku.

Emma South, ekspert zapachowy dla Jo Malone London

Jaki zapach pasuje do Ciebie?

Cytrusy mają tendencję do energetyzacji, a zapachy owocowe, takie jak nektarynka, brzoskwinia i granat mogą być figlarne i sprawiać, że ich „nosiciel” poczuje się bardziej pobudzony. Zapachy kwiatowe z jednej strony mają w sobie ostrość i pewnego rodzaju chłód, z drugiej są marzycielskie, zachwycające i niewinne. Kwiaty takie jak jaśmin i tuberoza oczarowują ciepłem i zmysłowością. Zapachy pikantne są synonimem pewności siebie – świetne, jeśli chcesz być asertywny. Zapachy drzewne mogą być tajemnicze, jeśli są zadymione, lub uspokajające jeśli są bardziej ziemiste.

Sztuka Fragrance Combining ™ pozwala dopasować perfumy, tworząc indywidualny zapach, układając go jeden na drugim. Istnieje ponad 400 sposobów łączenia zapachów Jo Malone London, a w butikach znajdziesz ofertę konsultacji łączenia zapachów, które pomogą Ci znaleźć ten idealnie pasujący. Jest to również prosty sposób na odzwierciedlenie Twoich zmieniających się nastrojów.

Moc Fragrance Combining

Jest coś niezwykłego w posiadaniu własnej wizytówki zapachowej ale przecież nie nosimy codziennie tej samej odzieży lub nie jemy tego samego. Dzięki sztuce Fragrance Combining ™ „nie tylko można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, ale również uniknąć nudy i rutyny. Nadal możesz mieć swój ulubiony zapach, który Cię charakteryzuje ale równoczesnie możesz „nałożyć” na niego inny latem, aby dodać mu więcej światła i słońca lub „okryć” go aksamitnym płaszczem ciepła, aby stał się bardziej dramatycznym i zmysłowym na wieczór.

Czysty i ostry zapach, taki jak Wood Sage & Salt Sea, który przywołuje na myśl wspomnienia beztroskich dni nad brzegiem morza – może stać się bardziej dramatyczny wieczorem z warstwą Oud & Bergamot.

Dostajesz to niesamowite drzewne małżeństwo. To całkowicie hipnotyczne

Uroczy zapach kwitnących szafirów i wspomnienie spacerów po lesie wyrażone przez Wild Bluebell można podkręcić dla bardziej zmysłowego efektu na letnie wieczory, dodając bogate nuty białych kwiatów z Tuberose Angelica.

Dzięki tak wielu nieoczekiwanym połączeniom, które można odkryć, możesz znaleźć zapach, który nie tylko doskonale wyrazi Twoje uczucia i nastroje, ale będzie tak wyjątkowy, jak osoba je nosząca – Ty.

Siła personalizacji

Bez względu na to czy chcesz wybierać zapach dla siebie czy dla ukochanej osoby sprawdź Fragrance Combining™ z JO MALONE LONDON. Odwiedź stronę  jomalone.co.uk  by dowiedzieć się jak układać warstwy zapachowe by uchwycić indywidualizm i odzwierciedlić nastrój.

A Wy jak układacie w pary zapachy Jo Malone London? Macie swoje ulubione kombinacje?

Photo by Jo Malone London